Wspólnym staraniem nauczycieli i dyplomatów stworzono pracownie przedmiotów zawodowych:

 • elektryczne
 • informatyczne
 • teleinformatyczna
 • elektroniczne
 • mechaniczne
 • samochodowe
 • hotelarstwa
 • mechatroniczne

 

 

 

Nowoczesne wyposażenie pozwala także na prowadzenie seminariów i kursów przedmiotowych dla nauczycieli z całego kraju. Posiadamy 2 pracownie informatyczne o znacznie rozbudowanej konfiguracji sprzętu komputerowego oraz pracownię multimedialną ze stałym łączem internetowym, z której każdy uczeń
godzinach 8 - 15 może skorzystać. Powstają tu ciekawe programy dydaktyczne i użytkowe. Kadrę nauczającą stanowią pracownicy z dużym doświadczeniem zawodowym i przygotowaniem pedagogicznym. Wielu absolwentów szkoły kontynuuje naukę na wyższych studiach kierunkowych lub osiąga sukcesy pracując w wyuczonym zawodzie. Nasza szkoła może się poszczycić bardzo wysokim poziomem wyposażenia klasopracowni.

 

 

Na terenie szkoły są 4 sale gimnastyczne:

 • pełnowymiarowa sala gimnastyczna
 • sala do gry w siatkówkę
 • 2 sale tenisa stołowego posiadamy również dobrze wyposażoną siłownię.
 • Pracownie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących:
 • pracownie języka polskiego
 • pracownie matematyki
 • pracownie fizyki i chemii 
 • pracownie historii 
 • pracownie geografii
 • pracownie języków obcych: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego
 • pracownie automatyki 
 • pracownie informatyki 
 • pracownie elektroniki
 • pracownie elektrotechniki
 • pracownie energo-elektroniki
 • pracownie technologii 
 • pracownie techniki samochodowej 
 • pracownie rysunku technicznego 
 • parcownia technologii żywienia
 • pracownia mechatroniki

Przewodnik turystyczny

przewodnik turystyczny

Wirtualny spacer po szkole

wycieczka

Partnerzy

logo pti cisco-logo

logo-ecdl CIAA big 2

logo lomzynskie24logo Radio-Nadzieja rgb Logo Magneti Marelli

MOJEFINANSEDLASZKOLY

santech.png

Na górę

Używamy pliki cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

  Akceptuję ciasteczka z tej strony.