Kontakt

ZSMiO nr 5 w Łomży
ul. Przykoszarowa 22
18-400 Łomża
tel. (0-86) 219-87-93
tel./fax. (0-86) 218-62-39

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

moodle

baner mat przyr

microsoftPion

Kamil Baranowski 4TD

Sebastian Suchnicki 4TD

Krystian Sejnowski 1M

Wiesław Żelechowski 4E

Wielki triumf podopiecznych pani Elżbiety Mikołajczyk, którzy 14 grudnia stoczyli bój tenisowy w finale licealiady w drużynowym tenisie stołowym.

 

 

W hali sportowej ZSRCKP w Białymstoku spotkało się 8 najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców województwa podlaskiego. Nasza reprezentacja szybko doszła do gry finałowej tracąc po drodze zaledwie jednego seta. Wróżyło to dobrą dyspozycję zawodników tego dnia. Pokonaliśmy Zespół Szkół Technicznych z Suwałk oraz 2LO z Białegostoku. W meczu o pierwsze miejsce trafiliśmy na utytułowaną ekipę gospodarzy i ponieśliśmy pierwszą porażkę tego dnia. Już wtedy wiedzieliśmy, że jesteśmy w finałowej trójce. Czekaliśmy więc cierpliwie na przeciwnika do walki o 2 miejsce mistrzostw. Okazał się nim Zespół Szkół z Bielska, który przegrywając z nami 3:1 zdołał wyrównać na 3:3. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy w rozstrzygającym pojedynku Kamil przegrał pierwszego seta, a w drugim nie pozwolił oddychać z ulgą przewagi. Swoje zawodowstwo i panowanie nad taktyką gry pokazał w trzecim, ostatnim secie nie pozostawiając zgromadzonym złudzeń, kto jest lepszy. Doping i kolejne punkty przewagi pozwoliły spokojnie wierzyć w sukces. Mamy srebrny medal. BRAWO, zawodnicy Mechaniaka zasłużyli na to zwycięstwo, po trudach przygotowań i apetycie na wygraną.

Jesteśmy drugą drużyną tenisa stołowego w województwie podlaskim.

GRATULACJE !!!

Zapraszamy do galerii >> tutaj <<

ePUAP

dziennik

Kalendarz

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Mapa szkół zawodowych

mapa zawodowa

Przewodnik turystyczny

przewodnik turystyczny

Wirtualny spacer po szkole

wycieczka

Partnerzy

logo pti cisco-logo

logo-ecdl CIAA big 2

logo lomzynskie24logo Radio-Nadzieja rgb Logo Magneti Marelli

MOJEFINANSEDLASZKOLY

santech.png

Na górę

Używamy pliki cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

  Akceptuję ciasteczka z tej strony.